LENA GRILL KEBAB GDAńSK, WITA STWOSZA

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 159 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Lena Grill Kebab Gdańsk, Wita Stwosza. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

12 cze 2026 o 19:43 Najlepszy kebab w Gdańsku jaki jadłam !!!
12 cze 2026 o 19:25 BARDZO DOBE BARDZO DOBRE
6 cze 2026 o 11:24 Delicious, huge size, very well packed!!
5 cze 2026 o 22:49 Bardzo dobre dostawa na czas
17 maj 2026 o 6:18 Bardzo dobre
16 maj 2026 o 21:29 Było super
7 maj 2026 o 12:49 dobrze zapakowane, ale następnym razme prosze wyraźniej opisać które danie jest które - mało widoczne
6 maj 2026 o 22:09 Bardzo smaczny! dostawa również szybko